Jungle Heat

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 129,3 MB
  • Version 2.0.15
  • Dil Türkçe
  • Firma My.com
Askeri bir platformda oynayabileceğiniz Jungle Heat mobil oyununda sizde yerinizi alarak eğlenebilirsiniz.

Jungle Heat mobil oyunu askeri bir savaş içerikleri üzerine kurulmuş stratejik tabanlı bir mobil oyundur. Oyunumuzu IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Jungle Heat mobil oyununda her şeyi kendiniz başaracaksınız. Öncelikle uçsuz bucaksız bir ormanın ortasında kendi askeri üssünüzü kuracaksınız.

Askerlerinizi bir araya getirecek güçlü bir ordu kurmaya çalışacaksınız. Mobil cihazınızda kendi üssünüzü kurarak eğlenmenin zamanı geldi de geçiyor. Jungle Heat mobil oyununda sizde kendini dünyanızı kendi ellerinizle kurun ve  düşmanlarınıza karşı savaş açın. Acımasız savaşlar, askeri üsler, vahşi ormanlar ve daha bir çok içerikler eşliğinde güzel grafikler, silahlar, kuvvetler sizleri savaşa çağırıyor.

 Jungle Heat'de, askeri üssünü zorla ele geçirilemeyen bir kale haline getirebilir, diğer oyuncularla savaşabilir, üslerini kül olarak yıkabilir, yenilmez klanlara katılabilir ve düzenli turnuvalarda yer alabilirsiniz. Kalenizin duvarlarını oldukça yüksek yapın ve düşmanların gelmesine asla izin vermeyin. Jungle Heat heyecanlı bir mobil oyun deneyimi yaşatmak için sizleri bekliyor. 

 

Jungle Heat indir